Contact gegevens

Secretariaat A.Vi.Bo. vzw
Schardauw 1 bus 1
8520 Kuurne

Open voor bezoek :
na telefonische afspraak

Telefonisch bereikbaar :
donderdag en vrijdag  van 9u00 tot 12u00 en van 13u00 tot 16u00
woensdag 10u30 tot 12u00 en van 13u00 tot 17u30
Tel. 056/70.18.64

vinkeniersbond@telenet.be

info@avibo.be

Bestuursorgaan :
Voorzitter : Gino Welvaert ( gino@avibo.be )
Ondervoorzitter : Marnix Moerman ( marnix@avibo.be )
Bestuurder : Dominique Baert (dominique@avibo.be)
Bestuurder : Gilles Peirs (gilles@avibo.be)
Bestuurder : Eddy Dejonghe (eddy@avibo.be)

Medewerkende ereleden :
Erevoorzitter en beroepscommissielid : Noël Vlaminck
Erelid , woordvoerder en rapporteur Bondsraad: Filip Santens
Erevoorzitter Zangkeurraad en beroepscommissielid : Marc Vantieghem ( marc@avibo.be )
Erelid Luc De Schrijver ( druk.deschrijver@skynet.be )
Erelid Rik Tanghe ( rik@avibo.be )

Proost A.Vi.Bo. : E.H. André Foulon

Ereleden
Erelid en Erevoorzitter Zangkeurraad Frans Declerck
Erelid Noël Declercq
Ereproost A.Vi.Bo. : E.H. Valeer Cools

Erelid  Jan Hollevoet

Uw vraag aan A.Vi.Bo.