Contact gegevens

Secretariaat A.Vi.Bo. vzw
Schardauw 1 bus 1
8520 Kuurne

Open voor bezoek :
woensdag van 13u30 tot 17u30 en zaterdag van 10u00 tot 11u45

Telefonisch bereikbaar :
maandag, dinsdag en donderdag van 8u30 tot 15u45
woensdag 10u30 tot 18u00
zaterdag van 10u00 tot 11u45
Tel. 056/70.18.64

vinkeniersbond@telenet.beinfo@avibo.be

Raad van Bestuur :
Voorzitter : Gino Welvaert ( gino@avibo.be )
Ondervoorzitter : Marnix Moerman ( marnix@avibo.be )
Ondervoorzitter en voorzitter Officiële Zangkeurraad : Jan Hollevoet ( jan@avibo.be )
Bestuurder : Dominique Baert (dominique@avibo.be)
Bestuurder : Gilles Peirs (gilles@avibo.be)
Bestuurder : Eddy Dejonghe (eddy@avibo.be)

Medewerkende ereleden :
Erevoorzitter en beroepscommissielid : Noël Vlaminck
Erelid , woordvoerder en rapporteur Bondsraad: Filip Santens
Erevoorzitter Zangkeurraad en beroepscommissielid : Marc Vantieghem ( marc@avibo.be )
Erelid Luc De Schrijver ( druk.deschrijver@skynet.be )
Rik Tanghe ( rik@avibo.be )

Proost A.Vi.Bo. : E.H. André Foulon

Ereleden
Erelid en Erevoorzitter Zangkeurraad Frans Declerck
Erelid Noël Declercq
Ereproost A.Vi.Bo. : E.H. Valeer Cools

Uw vraag aan A.Vi.Bo.